blog image

Focus Eyüp


1+1, 2+1 ve 3+1 hepsi rahat, kullanışlı ve konforlu balkonlu dairelerden oluşuyor. Hepsi kaliteli malzeme, kusursuz işçilik ve teknolojik yenilikler kullanılarak inşa ediliyor. Evinizi cep telefonunuzdan yönetebileceğiniz akıllı ev sistemi bölgede benzersiz bir ayrıcalık. Dayalı döşeli misafir konaklama daireleri dilediğinizce misafiri ağırlamanızı konforlu bir hale getiriyor. Kapalı yetişkin ve çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, peyzaj ve dinlenme alanı, cep sineması, fitness, sauna, hamam, tuz odası, masa tenisi, hobi salonu ve her daireye bir araçlık kapalı otopark FOCUS EYÜP projesinin sunduğu ayrıcalıklar.

İstanbul'un teleferik hattı olan iki ilçesinden biri Eyüpsultan... FOCUS EYÜP bu tarihi ilçenin her yere ulaşımı en kolay olan noktasında yer alıyor. 2019 yılı başı bitirilmesi planlanan tramvay hattı projenin hemen ön tarafına geliyor. FOCUS EYÜP'deki evinizden çıkıp tramvaya ve Metroya ulaşmanız yalnızca birkaç dakikanızı alacak. Aracınıza binip Maslak ya da Levent'e gitmeniz 15 dakika sürecek. 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü 16 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 10 dakika, Yavuz Sultan Selim köprüsü 23 dakika... Beşiktaş / Kağıthane tünelleri 11 dakika, Alibeyköy Cep otoparkı 4 dakika...

FOCUS EYÜP, Pierre Loti, Feshane, tarihi kütüphaneler, hamamlar, çeşmeler, kaymakamlık, emniyet müdürlüğü gibi önemli mekanlarla çevrili bir noktada konumlanıyor... Bilgi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi ve Nişantaşı Üniversiteleri yalnızca 3 ila 5 km mesafede... Eğlence mekanları Vialand ve Miniatürk aynı derecede yakın... Axis AVM 6 km, Vialand AVM ise 2,5 km uzaklıkta... GOP Taksim İlk Yardım Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi, Özel Alibeyköy Hastanesi, Özel Başarı Hastanesi ve Avrasya Hospital yine benzer mesafede yakında.

blog imageFocus Eyüp Projesi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun,
Biz Sizi Arayalım

Focus Eyüp Projesi Fırsatları ve Kampanyaları Hakkında Sms ve Eposta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?